ד
 

חיפוש אתרים עם Google
 
   
 

אודות אתר קיצור הכתובות xoxGo.com

 
 

אודות xoxGo:

האתר xoxGo נבנה על מנת לספק שירות לקיצור כתובות אינטרנט ארוכות. באתר שני סוגים של שירותים:
האחד נועד בעיקר לבעלי אתרים. באמצעות שירות ה"סאב דומיין קצר חינם" ניתן ליצור כתובת סאב דומיין קצרה עבור אתרך. בצורה כזאת תוכל לאפשר לגולשי אתרך להשתמש בכתובת קצרה וקליטה במקום להסתרבל עם כתובות ארוכות אשר קשה לזכור אותן.
השירות האחר מאפשר לגולשי האינטרנט אשר רוצים לשלוח קישור של עמוד כלשהו, תמונה או כל דבר אחר לחבר, למשל, להשתמש בשירות האתר ולקבל כתובת קצרה באורך של 14 תווים בלבד במקום הכתובת הארוכה אשר לעיתים אף מגיעה לעשרות ומאות תווים. שימושי במיוחד בשימוש באימיילים, תוכנות מסרים מיידים כגון ICQ ו-MSN מסנג'ר, פורומים או כל שימוש אחר שתמצאו לנכון.

קצת היסטוריה...

השירות נפתח לראשונה באוגוסט 2005 ועד יוני 2007 הציע שירות קיצור כתובות ארוכות בלבד. במערכת האתר נשמרו אלפי כתובות מקוצרות. ביוני 2007 האתר שודרג לגרסתו החדשה ומאז התחיל להציע שירות לקיצור כתובות עבור אתרי אינטרנט.

תנאי שימוש:

xoxGo נוצר על מנת לספק שירות בלא עלות לקיצור כתובות אינטרנט בקלות. השימוש בשירות זה ו/או במערכת האתר לצורכי ספאם, פורנוגרפיה, ווארז או כל שימוש לא חוקי אחר אסור. כתובת ה-IP של מחשבך נשמרת במערכת ותועבר לספק התשתית שלך (ISP) במידה ויעשה שימוש אסור במערכת זו.
השירות ניתן כמו שהוא ("AS IS") ועל כן עצם השימוש במערכת מהווה הסכמה לוויתור על כל תביעה/תלונה מכל סוג שהוא כלפי מפעילי האתר או באי כוחו.

האתר מופעל ע"י Webiya בניית אתרים